Fajn Brigády

„Od 1. brigády k práci snů”

HLEDÁM
BRIGÁDNÍKY
ZDARMA
 
Nabídka již není aktivní.

 

Další nabídky z okresu Praha >>

 

 

Nabídka již není aktivní

Nabídka z portálu www.fajn-brigady.cz

<< Zpět

CareCloud. Pomůžeš mi s PHP vývojem?

více o nabídce >>

Ahoj programátore,
jsem Míra a spolu s dalšíma klukama péhápkářema vyvijíme CareCloud. Potřebuji k sobě dalšího programátora, protože jsem u nás jediný, kdo umí grilovat a udit!
Takže firemní udírna i gril spoléhají pouze na mě a často leží ladem. Jo, a pokud máš v malíku OOP v PHP, bude to super. :)


CareCloud. Co to je?
Díky CareCloudu dohlížejí velké firmy na své ovečky (zákazníky), aby neutekly ke konkurenci, nebo nezapomněly nakoupit. V podstatě je to nejdůležitější marketingový nástroj pro velké značky.

Takže často řešíme jak správně posbírat data o zákaznících, uchovat je v databázi a pak je dostat do nějaké automatizace, šablony emailu, nebo různých AI enginů (predikce, recommendation).

Náš denní chleba je jak dostat z /do eshopu, mobilní appky, nebo pokladny data o zákazníkovi a jak je v CareCloudu správně přechroustat, aby to bylo využitelné pro markeťáky.

CareCloud. Jak se u nás maká?
Každý z nás na CareCloudu pracuje jinak - máme tu kluky, kteří vyvijí a debugují co je zrovna potřeba a i kluky, co se věnují konkrétní části platformy, kterou znají detailně a neustále ji rozvijí.

Já pracuji pokaždé na něčem jiném, a to mě hodně baví, protože se učím nové věci a setkávám se s novými nástroji.

Nejvíc jsem pyšný na svou PHP Academy, kde z úplných pulců dělám juniorní PHP programátory a pak sleduji jak se z nich při práci na CareCloudu stávají skvělí programátoři.

Píšeme ve frameworkless PHP, databáze nám běží na postgres a setup máme takový standardní: PHPStorm, PHPUnit, Composer, Docker, Redis, Rabbit MQ, a GitLab.

CareCloud. U nás se ti bude líbit!
Jsme dobrá parta, většina kluků sportuje, nebo se věnuje nějaké fyzické aktivitě ve volném čase - třeba David teď strávil skoro celý týden na Hřensku, protože je dobrovolný hasič.

Já zase závodně griluji xD a máme tu pár klasických nerdů a i nějaké studentíky - takže jsme dost různorodá parta, ale všichni si spolu rádi pokecáme při obědě, když je zrovna office day.


Napiš ať můžeme grilovat a programovat společně!


Mzda:50000 - 100000 Kč/měs.
Počet míst:3
Úvazek:Plný, Zkrácený
Vhodné i pro:OSVČ, OZP
vzdělání:Středoškolské

Lokalita:Praha
ID inzerátu: 4208018     Vloženo: 10.08.2022
Provozovatel portálu
RYXOO UNIVERSAL s.r.o.
Janová 216
755 01
© Copyright 2022
Fajn-brigady.cz - denně aktuální
nabídka brigád z celé ČR i zahraničí