Fajn Brigády

„Od 1. brigády k práci snů”

HLEDÁM
BRIGÁDNÍKY
ZDARMA
 
Nabídka již není aktivní.

 

Klikni zde pro zobrazení VOLNÝCH nabídek

 

 

Nabídka již není aktivní

Nabídka z portálu www.fajn-brigady.cz

Asistent/ka obchodního týmu Praha/Sales Support Specialist

více o nabídce >>

Jsme úspěšná firma s více jak 25letou tradicí a rozšiřujeme svůj tým! Našimi zákazníky jsou výhradně střední a velké firmy, pro které zajišťujeme kompletní portfolio telekomunikačních služeb. Nejčastěji se jedná o datové a internetové připojení lokalit firemních klientů.

Pracovní náplní je podpora obchodního týmu, telefonická a emailová komunikace se zákazníky, vytváření obchodních nabídek, prodlužování smluv, příprava zápisů z obchodních schůzek, vyhledávání kontaktů dle databáze, administrativní činnosti související s obchodním případem, komunikace s ostatními odděleními, práce v informačním systému společnosti, reporting.

Pro nového člena v našem týmu předpokládáme sérii školení dovednostních i produktových a pomoc ostatních kolegů v začátcích. Pozice je určena pro uchazeče akcelerující svoji profesní kariéru spředchozí zkušeností s prodejem nebo pro kandidáty, kteří hledají kariérní postup do TOP segmentu telekomunikací a obchodu. Prosím posílejte s životopisem i motivační dopis.

Hledáme kolegu juniora s nadstandardními komunikačními dovednostmi, energický typ s tahem na branku a ochotou učit se novým věcem. Silnou osobnost, která ráda překonává výzvy, ráda se baví a spokojenost klienta vnímá jako prioritu. Ideální kandidát je motivovaný svým úspěchem, dosaženými výsledky, finančními bonusy i spokojeností klienta.

Nabízíme spravedlivé ohodnocení, přístup k moderním technologiím, zázemí silné a stabilní společnosti, přátelský pracovní kolektiv, účast na kulturních a sportovních akcích, firemní školení, stravenkový paušál, multisport kartu, notebook a mobil, sick days, možnost občasné práce z domova, možnost zřízení internetu a firemního tarifu za výhodnou cenu.

Tak neváhej , pošli CV s motivačním dopisem a přidej se k nám!


Mzda:Dle domluvy
Počet míst:1
Úvazek:Plný
Vhodné i pro:Absolventi
vzdělání:Středoškolské

Lokalita:Praha
ID inzerátu: 4162504     Vloženo: 03.05.2022
Provozovatel portálu
RYXOO UNIVERSAL s.r.o.
Janová 216
755 01
© Copyright 2022
Fajn-brigady.cz - denně aktuální
nabídka brigád z celé ČR i zahraničí