Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Praha >>

Franšíza - gastronomický servis ve vlacích ČD až 50000Kč/měs.

Jste číšník, servírka nebo kuchař/ka a nechcete být už jen zaměstnancem? ZAČNĚTE PODNIKAT!

Naše společnost je výhradním dodavatelem gastronomických služeb v jídelních vozech a bisrovozech ČD, a.s. Převážná část mezinárodních spojů Euro City, Inter City je úspěšně provozována již celou dekádu systémem franchisingu. Tento systém je postaven na silné provozní, obchodní a marketingové podpoře a úzké vazbě obou obchodních partnerů (JLV a franchisora). Tento systém je celosvětově vyzkoušeným obchodním modelem, který zajišťuje všem zúčastněným stranám, včetně zákazníků, odpovídající benefity.

Co vás čeká

Zajímavá, dynamická práce se svým týmem spolupracujících osob (min 4 osoby) spojená s cestováním (po 2-4 denní cestě vlakem následuje delší volno), konkrétně, zajištění služeb v jídelních vozech na základě získání franchisingové licence.

Centrála společnosti JLV je umístěna v Praze, která je i výchozí stanicí vypravovaných spojů. Střídání posádek je možné realizovat i v obratových stanicích.

Podmínky pro udělení licence v ČR (podmínka spolupráce):

- živnostenské oprávnění v oboru hostinské činnosti
- praxi na vedoucích pozicích v oboru (šéfkuchař, provozní příp. manažer restaurace atp.)
- komunikativní jazyková vybavenost (AJ, NJ)
- organizační dovednosti, prozákaznický přístup
- schopnost on – line komunikace v digitálním prostředí

- dlouhodobou spolupráci
- kompletní know how pro výkon gastro služeb na JV
- metodickou podporu při zahájení podnikání
- vyřešenou problematiku EET - bezplatné dodání pokladny a příslušného SW
- nástupní školení - bezplatně
- zajištění uniforem (na náklady franšízanta)
- zálohové vybavení pro provoz JV (nádobí, ubrusy, jídelní lístky)
- kompletní dodání zboží na vůz
- kompletní marketingové materiály a podporu

Chcete se dozvědět více informací?
Podívejte se na webové stránky JLV, a.s.
Pokud Vás tato nabídka zaujme a splňujete dané požadavky, neváhejte se nám ozvat nebo zaslat CV a telefonicky

Mzda:25 000 - 50 000 Kč/měs.
Počet míst:10
Úvazek:Plný
Vhodné i pro:OSVČ
vzdělání:Vyučen

Lokalita:Praha