Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Praha >>

Teamleader - pro cestu za novým domovem

Hledáme zkušeného a samostatného člověka, který si vybuduje vlastní tým finančních specialistů a bude je vést k výsledkům! Svým klientům ale pomůže s finančním plánem a realizací na cestě k vysněnému bydlení! :-)

Poskytujeme zcela komplexní servis spojený s prodejem a nákupem nemovitostí, pojištěním, dodávkou energií, designem interiéru a stěhováním.

Náplň práce:
• Budování vlastního týmu a vedení náboru
• Školení a zapracování nováčků
• Akvizice obchodních případů
• Spousta telefonování, oslovování potencionálních klientů a domlouvání schůzek

• Týmový duch a vysoké ambice
• Zkušenosti s finančním poradenstvím a vedením lidí
• Schopnost samostatné práce a organizační schopnosti

• Vypracovaný, nadstandardní provizní systém, kde si vyděláte 70.000 a víc, dle vaši šikovnosti
• Spolupráci na IČO
• Flexibilní pracovní dobu
• Komplexní služby pro klienty od A po Z (hypotéky, pojištění, investice, stěhování, energie...)
• Příspěvek na firemní auto
• Příspěvky na IT vybavení
• Multisportku
• Vlastní, luxusní kancelář v centru Prahy
• Snídaně na náš účet
• Telefonní tarif i pro soukromé účely
• Za odměnu vás pošleme na exotickou dovolenou
• Hlídání dětí na pracovišti naší chůvou
• Tembuildingy
• Jazykové kurzy dle vašeho výběru
• Profesní zdokonalování
• Tábory pro děti

Ozvěte se nám a pošlete svůj životopis! My vám zavoláme, společně probereme detaily a další kroky. Vyhrazujeme si právo kontaktovat pouze uchazeče, kteří vyhovují požadavkům pro postup do užšího kola. Držíme vám palce!

Mzda:50 000 - 100 000 Kč/měs.
Úvazek:Plný
Vhodné i pro:OSVČ
vzdělání:Středoškolské

Lokalita:Praha