Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Praha >>

Asistentka / recepční business centra na Praze 1

Hledáme usměvavou kolegyni/kolegu na pozici Asistentka/recepční do našeho business centra na Praze 1

Jaká je pracovní náplň?
- Samostatné zajištění bezproblémového provozu recepce a celého business centra,
- osobní a elektronická komunikace s klienty,
- vyřizování požadavků klientů a bezodkladné zabezpečení řešení,
- organizační činnosti (zpracování poptávky zasedacích místností, zajištění rezervace, příprava zasedacích místností, catering, administrativní a technická podpora),
- vyřizovaní telefonních hovorů, obstarání návštěv klientů, vedení evidence (hovory, návštěvy, poptávky),
- zajištění administrativních činností (např. komunikace s dodavateli, příprava podkladů pro fakturaci),
- asistentské služby – osobní podání na poště, kopírování/skenování dokumentů aj.,
- denní zpracování klientské a interní pošty.

- máte výuční list nebo dokončené středoškolské vzdělání či odborné vyučení s maturitou,
- uživatelskou znalost práce na PC (práce s dokumenty, tabulkami, internetem),
- znalost AJ na mírně pokročilé úrovni slovem i písmem (využijete ji při komunikaci s našimi zahraničními klienty),
- dokážete se domluvit s lidmi z různých profesí, klienty i dodavateli - komunikativnost,
- máte dobré organizační schopnosti,
- jste samostatná/ý a zodpovědná/ý,
- k řešení situací a úkolů přistupujete proaktivně,
- máte smysl pro pečlivé zpracování zadání a schopnost přijmout odpovědnost za výsledek své práce,
- nemusíte mít předchozí zkušenosti na podobné pozici, vše Vás naučíme.

- dlouhodobou spolupráci na HPP (doba určitá s možností prodloužení),
- práci pondělí až pátek v pevné pracovní době (volné víkendy a svátky),
- mladý a přátelský kolektiv,
- moderní kanceláře přímo v centru Prahy,
- pozici s mírou vlastní odpovědnosti a tvořivosti,
- firemní benefity - stravenkový paušál, free days, občerstvení na pracovišti, výhodný tarif pro soukromý telefon.

Mzda:24 000 - 26 000 Kč/měs.
Počet míst:2
Úvazek:Plný, Zkrácený
Vhodné i pro:Absolventi
vzdělání:Vyučen

Lokalita:Praha