Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Praha >>

assistant store manager

Pro ikonickou globální společnost zabývající se prodejem prémiových šperků a módních doplňků hledáme vhodného kandidáta na pozici Assistant store manager.

co vás čeká

Na této pozici se stanete velkou podporou store managera v klíčových aktivitách managementu prodejny a zaměstnanců. Budete taktéž zodpovědným za dosahování cílů prodejny a maximalizace prodejů. Podílet se budete na organizaci školení a tréninků svých zaměstnanců, které napomůžou k jejich rozvoji. Jako správný manažer půjdete vždy vzorem a to i v nadstandardním zákaznickém servisu. A samozřejmě tvořit příjemné pracovní prostředí, protože to je jedno z nejdůležitějších.

co od vás očekáváme

- předchozí zkušenosti z manažerské pozice v oblasti módy, či šperků

- skutečný zájem o značku a její produkty

- silnou orientaci na zákazníka

- výborné komunikační dovednosti

- obchodní přístup a orientace na výsledek

co vám nabídneme

- zázemí silné mezinárodní společnosti

- motivační finanční ohodnocení

- příspěvek na uniformu

- slevy na produkty

- přátelské prostředí

- školení

Nástup:11.10.2021 -
Mzda:Dle domluvy
Úvazek:Plný
Vhodné i pro:Absolventi
vzdělání:Středoškolské

Lokalita:Praha