Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Praha >>

TECHNIK ZABEZPEČOVACÍCH ZAŘÍZENÍ – CCTV, EZS

více o nabídce >>

Co vás čeká

Instalace bezpečnostních systémů v objektech klientů

Zpracování předávací dokumentace po dokončení instalace

Zajištění nákupu potřebné technologie u vybraných dodavatelů

Drobná administrativa (vyúčtování, podklady k fakturám atp.

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Český jazyk: pokročilý

Zkušenosti v oblasti instalace bezpečnostních systémů podmínkou (EZS – Jablotron, SATEL, Visonic, Videofied, Paradox, CCTV, SKV)

Zkušenosti v oblasti instalace systému požární ochrany – výhodou

Schopnost učit se novým věcem = práce Vás musí bavit a být Vaším koníčkem (když tak to nějak upravte, nic lepšího mě nenapadlo)

Schopnost pracovat v týmu i samostatně

Spolehlivost

Dochvilnost

Samostatnost

Pokročilá práce s PC = práce s programy od jednotlivých výrobců (vše jsme schopni Vás naučit, podmínkou je však Vaše ochota učit se novým věcem);

Znalost anglického jazyka výhodou.

Spolupráce na HPP / IČ

Odměna 300 až 350 Kč/h

Pracovní kolektiv do kterého se budete těšit

Zajistíme Vám potřebná školení pro výkon Vaší činnosti;

Průběžná školení – novinky na trhu bezpečnostních technologií

Firemní vozidlo

Benefity
Bonusy / prémie, mobilní telefon, notebook, vzdělávací kurzy, školení, firemní akce

Mzda:300 - 350 Kč/hod.
Počet míst:1
Úvazek:Plný, Zkrácený
Vhodné i pro:Absolventi, OSVČ
vzdělání:Středoškolské

Lokalita:Praha