Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Praha >>

Zaměstnanec čistírny oděvů

Do své provozovny čistírny oděvů Daja v Praze hledáme nové spolehlivé kolegy
s pracovní etikou, se smyslem pro detail a schopností plnit stanovené termíny.

Zákazník je pro nás všechny vždy na první místě.

Pojďme spolu šetřit planetu. Staňte se i vy ekologickým profesionálem co rád pracuje s oděvy. Jsme stejná krevní skupina, vy i my.

Náplň činností:
* Komunikace se zákazníkem
* Příjem a výdej zakázek zákazníků
* Chemické čištění a praní zakázek
* Žehlení a expedice zakázek
* Drobná administrativa (práce PC a interní systémy)
* Dodržování provozních, bezpečnostních a kvalitativních norem

Požadavky:
* Dobrá komunikace, asertivita a aktivní prodej
* Mít pozitivní postoj k práci, odpovědnost, spolehlivost
* Mít manuální zručnost
* Schopnost organizovat si práci samostatně i v týmu
* Zdravotní způsobilost
* Být nositelem dobrého jména a image společnosti

Nabízíme :
* Klidnou jistotu v našem oboru
* Pozice na Praze 1 a Praha 5
* Počet míst 2 osoby
* Zaučení v oboru ve zkušební době
* S praxí v oboru i bez, také pro čerstvé absolventy
* Certifikát rekvalifikace po prvním roce v řemesle „Čištění oděvů„
* Práci s moderními ekologickými technologiemi
* Mzda měsíčně 25 tis.Kč hrubého plus do 5 tis.Kč odměn podle zisku provozovny
* Benefity a 13. mzda při splnění plánu do 30 tis. Kč ročně, stravenky, a další
* HPP, nebo zkrácený úvazek
* Nepravidelně rozvržená pracovní doba - práce v sobotu i v neděli
* Kariérní růst – vedení osob a provozoven
* Ve zkušeném týmu získáte dobré kamarády

Nástup:18.11.2020 -
Mzda:25 000 - 35 000 Kč/měs.
Počet míst:2
Úvazek:Plný, Zkrácený
Vhodné i pro:Absolventi, Důchodce, OSVČ
vzdělání:Vyučen

Lokalita:Praha