Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Praha >>

Skladový operátor/ka Všechromy, až 32000 Kč, nástupní bonus 5000 Kč, stravenky

Přijmeme skladové operátory do nově rozšiřujícího centrálního skladu Auto Kelly a.s.

Do logistického centra D1 park (Praha Východ-Kunice) přijmeme nové kolegy, kteří se nebojí práce a hledají fajn kolektiv. Nepotřebujeme abyste měli praxi, stačí nám chuť do práce a ochota se učit novým věcem. Přidej se k nám a buď součástí stabilní společnosti.

CO BUDE VAŠÍM ÚKOLEM?

· Manipulace se zbožím - příjem, naskladňování a vyskladňování zboží

· Skladování zboží a údržba skladových prostor

· zkušenost s řízením VZV výhodou

· spolupráce s dalšími odděleními společnosti

· Parťáka do týmu, který se nebojí práce

· spolehlivost a samostatnost

· fyzická zdatnost

· zodpovědnost

· plnoletost

· zázemí původně české společnosti, která se stala součástí mezinárodní korporace

· mzdu 28.000 - 32.000 Kč (fixní mzda + bonusy)

· nástupní bonus 5.000 Kč

· 25 dní dovolené

· stravenky 80Kč

· zaměstnanecké slevy na veškerý sortiment (autodíly, čistící a prací prostředky, atd.)

· balíček slev pro Vás a vaši rodinu: Aquapalace Čestilice - vodní a saunový svět, pobytové zájezdy, slevy na lístky do divadla, sleva na sport (Multisport karta)

· vitamínové balíčky v období chřipek

· firemní oblečení při nástupu do zaměstnání

· zvýhodněné tarify v síti O2, příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění)

· do práce se dostanete pohodlně a ZDARMA firemní autobusem z metra Opatov

· pokud se Vám u nás bude líbit a doporučíte nového kolegu nemine Vás odměna 5.000 Kč

Mzda:28 000 - 34 000 Kč/měs.
Počet míst:10 - 15
Úvazek:Plný
Vhodné i pro:Absolventi
vzdělání:Základní

Lokalita:Praha