Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Praha >>

Beauty Advisor (Poradce v oblasti luxusní kosmetiky)

Pro našeho váženého klienta společnost SIROWA Czech hledáme vhodné kandidáty na pozici Beauty Advisor (Poradce v oblasti luxusní kosmetiky).

Společnost SIROWA Czech je výhradním distributorem kosmetické značky Helena Rubinstein pro Českou republiku.

Náplň práce:
- Prezentace luxusní značky kosmetiky Helena Rubinstein
- Práce se Skin Biometric Analyzer
- Zajišťování profesionálního zákaznického servisu
- Aktivní oslovování zákazníků a prodej produktů
- Práce v krásném prostředí luxusní parfumerie
- Pracovní dny Praha: středa - neděle (plný nebo poloviční úvazek)

- Příjemné a reprezentativní vystupování
- Dobrá znalost v oblasti péče o pleť
- Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni (zahraniční zákazníci)
- Ochota cestovat příležitostně i mimo centrální město

Výhodou bude, pokud budete mít:

- Zkušenosti v oblasti Skin care alespoň 3 roky
- Vzdělání v oblasti kosmetiky a péče o pleť
- Certifikáty, ocenění, diplomy v oblasti péče o pleť
- Řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič
- Znalost dalšího cizího jazyka

- Práce s exkluzivním produktem v prostředí luxusní parfumerie
- Zázemí stabilní společnosti s mezinárodním působením
- Motivující bonusový systém
- Profesionální zaškolení

Mzda:27 000 - 32 000 Kč/měs.
Počet míst:1
Úvazek:Plný, Zkrácený
Vhodné i pro:Absolventi, MD
vzdělání:Středoškolské

Lokalita:Praha