Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Praha >>

Přípravář zakázek - Corel, zajímavá a tvůrčí práce, mzda+čtvrtletní bonusy

Přímý výrobce reklam a velkoplošného tisku s provozovnou na Praze 9, hledá do svého týmu grafika - přípraváře dat pro výrobu.

Náplň práce:
- vedení zakázek od založení po expedici
- předtisková příprava pro digitální tisk
- tvorba náhledů a velmi snadných vizualizací
- komunikace se zákazníky (telefonicky, e-mailem)
- jednoduché kalkulace a rozpočty zakázek
- kontrola dat, případně jejich oprava

Zkušenost a praxi se zaměřením na polygrafii min. 1 rok - podmínkou.
Zájem o polygrafii, příjemné vystupování, dobré komunikační a organizační schopnosti, flexibilitu.
Zkušenost v oblasti DTP (ořezové cesty, spady, kóty v náhledech, překreslováním
bitmapy do křivek, převody barev...)
Adobe - alespoň částečná znalost
Zkušenost s přípravou dat pro tiskový a řezací plotr.

Český jazyk - rodilý mluvčí !
Corel Draw - rutinní znalost

Pozice je vhodná také pro OZP.

Tvůrčí a zajímavou práci.
Práci v týmu aktivních a schopných lidí.
Finanční ohodnocení odpovídající pracovnímu nasazení.
Čtvrtletní bonusy...
Po domluvě možnost příspěvku na bydlení nebo bytu v případě dvou uchazečů, páru apod.

Mzda:30 000 - 40 000 Kč/měs.
Počet míst:3
Úvazek:Plný
Vhodné i pro:Absolventi, OSVČ, OZP
vzdělání:Středoškolské

Lokalita:Praha