Fajn Brigády

„Od 1. brigády k práci snů"

HLEDÁM
BRIGÁDNÍKY
ZDARMA
 
Nabídka již není aktivní.

 

Další nabídky z okresu Praha >>

 

 

Nabídka z portálu www.fajn-brigady.cz

<< Zpět

Pracuj pro největší a férovou taxislužbu v Praze!

více o nabídce >>

Pro toho, koho spaluje vášeň z řízení aut, zná Prahu lépe než kdo jiný, pozná každou zkratku a vyhne se každé jednosměrce, máme takovou nabídku, která jednoduše osloví každého nadšeného řidiče! Přidejte se k nám a získejte mzdu, o které se Vám ani nesní a navíc dělejte to, co máte rádi.

Náplň práce:
Vaší náplní práce bude přeprava osob a případných zavazadel. Dokážete to zvládnout rychleji než konkurence? My Vás v tom podpoříme naším moderním systémem řízení dispečinku a zbytek je na Vás!

Zřejmě nikoho nepřekvapí, že na tuto pozici bude přijat pouze ten, kde je majitelem řidičského průkazu sk. B. Požadavkem je taktéž minimální věk 21 let. A ochota dodržovat směny 2x denní, 2x noční (směny 8h) - poté zasloužené 2 dny volna A samozřejmě budeme rádi, pokud máte za sebou nějaké ty najeté kilometry.

A teď se držte, protože to co získáte u nás, nemá obdoby! Průměrný výdělek se pohybuje v částce 30 tisíc ČISTÉHO a ti nejnadšenější řidiči dosáhnou s přehledem až na 50 tisíc Kč čistého. Zdarma Vám poskytneme moderní vůz Octavia, taxametr, čtečku platebních karet, služby dispečinku a zajistíme taxi licenci včetně učebnice. S námi získáte práci na HPP nebo IČO, nebudete se trápit žádnými vstupními náklady a ani servis a opravy se Vás týkat nebudou.

Neváhejte nás kontaktovat odpovědním formulářem nebe přes email: Naše vozy se už nemohou dočkat, až je nastartujete!


Mzda:30000 - 50000 Kč/měs.
Počet míst:5
Úvazek:Plný
Vhodné i pro:Absolventi, OSVČ, Důchodce, MD
vzdělání:Základní

Lokalita:Praha
ID inzerátu: 2103663     Vloženo: 04.01.2017
Provozovatel portálu
RYXOO UNIVERSAL s.r.o.
Janová 216
755 01
© Copyright 2023
Fajn-brigady.cz - denně aktuální
nabídka brigád z celé ČR i zahraničí