Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Praha >>

Pre-Sales Representative od 40 000,- měsíčně, firemní benefity

více o nabídce >>

Co vás čeká

- Příprava obchodních nabídek a technického návrhu (internetové infrastruktury) v B2B prostředí

- Denní e-mailová, telefonická i osobní komunikace v češtině i angličtině

- Aktivní komunikace s klienty, partnery a sub-kontraktory

- Aktivní spolupráce s finančním, obchodním a technickým týmem firmy

- Po zapracování pracovní cesty do zahraničí, v minimálním rozsahu 5 pracovních dní v měsíci.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

- SŠ/VŠ - Vhodné i pro absolventy

- Předchozí znalost v oboru není nutná, vše vás naučíme

- Především samostatnost, spolehlivost a proaktivní přístup

- Plynulá angličtina, mluvou i písmem

- Zkušenost s analýzou a interpretací dat

- Zájem o informační technologie

- Pokročilé znalosti programů Microsoft Office, zejména Word a Excel

- Schopnost kritického myšlení a umění klást správné otázky

- Ochota učit se novým věcem

Co vám můžeme nabídnout

- Nástupní plat od 40tis kč měsíčně v závislosti na znalostech

- Praxi v prosperující české společnosti s dvacetiletou historií a mezinárodními pobočkami

- 20 dní dovolené, mobil, notebook, Multisport kartu, občerstvení na pracovišti, možnost příležitostně pracovat z domova

- Příjemné pracovní prostředí v moderní kancelářské budově v Karlíně

- Mladý, dynamický a přátelský kolektiv

- Pestrá škála pracovních aktivit

- Nástup možný ihned

V případě zájmu nás kontaktujte přes tlačítko ODPOVĚDĚT, nebo volejte.

Mzda:40 000 Kč/měs.
Počet míst:2
Úvazek:Plný
Vhodné i pro:Absolventi, OSVČ
vzdělání:Středoškolské

Lokalita:Praha