Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Praha >>

vedoucí provozoven Trdlokafe

Hledáme vedoucího provozoven stánků Trdlokafe v Praze i v jiných městech. Zkušenosti z gastronomie výhodou.
Náplň práce: nábor, trénink a školení zaměstnanců, plánování směn, objednávky a skladové hospodářství, prodej, plán úklidu a jeho nastavení, budget, výkaz zisku a ztrát, reporting

Společnost Trdlokafe International s.r.o., člen Skupiny Trdlokafe, je majitelem licence (franšízorem) sítě Trdlokafe. Trdlokafe je nový, ryze český projekt sítě celoročních minikaváren. Jejím vytvořením jsme zareagovali na pozitivní ohlasy zákazníků, kterým se líbilo spojení špičkového trdelníku s originálním receptem pečeným v sedmi příchutích a kvalitní italské kávy Pellini na různých nárazových akcích, kde jsme s touto značkou začínali. Později jsme sortiment rozšířili také o Trdlozmrzlo - opočenskou zmzrlinu v trdelníku, která se stala naprostým hitem na sociálních sítích. V tuto chvíli provozujeme celkově 50 minikaváren - Praha - Arkády Pankrác, Centrum Černý Most, Liberec - OC Forum, Brno - OC Olympia, Campus Square, Ostrava - Nový Karolina a další. Nyní rozjíždíme Trdlokafe v Rakousku, Slovensku a v Dánsku. Během následujících dvou let však plánujeme uspokojit celoevropskou poptávku a plánujeme expandovat i dále do světa.

- schopnost vést lidi a řešit krizové situace
- schopnost analyzovat výsledky a učinit nápravná opatření
- ŘP skup. výhodou (k dispozici firemní automobil)
- znalost excelu, wordu
- znalosti z vedoucí pozice v gastronomii velkou výhodou

- možnost firemního růstu
- flexibilní pracovní dobu
- odměnu ze zisku 15% + mzda + bonusový systém dle prodejů

Mzda:180 - 300 Kč/hod.
Počet míst:6
Úvazek:Plný, Zkrácený
Vhodné i pro:OSVČ
vzdělání:Středoškolské

Lokalita:Praha