sociální pracovník do služby odborně sociální poradenství (m/ž)

Máš velkou šanci
Odpověz mezi prvními

Hledáme pracovníka na pracovní pozici sociální pracovník odborného sociálního poradenství, které je poskytováno v Postoloprtech.
Náplň práce: přímá sociální práce s klienty sociální služby, poskytování odborného poradenství a doprovázení v obtížných životních situacích.
Očekáváme:
- VŠ nebo VOŠ vzdělání se zaměřením na sociální práci
- komunikativnost a chuť učit se novým věcem
- schopnost pracovat v týmu
- samostatnost a zodpovědnost
- výhodou je praxe v oblasti sociálních služeb (a sociální práce)
Místo výkonu práce: Postoloprty
Motivační dopis a profesní životopis zasílejte na e-mailovou adresu: .
Vybraní uchazeči (splnující kvalifikační požadavky) budou pozváni k osobnímu pohovoru.
Nástup možný ihned.

pracoviště:Postoloprty, Postoloprty
Nástup:02.05.2024 -
Mzda:30 000 Kč/měs.
Úvazek:Plný
vzdělání:Vysokoškolské

Firma:Sdružení Romano jasnica (Úřad práce)
Lokalita:Postoloprty