Fajn Brigády

„Od 1. brigády k práci snů"

HLEDÁM
BRIGÁDNÍKY
ZDARMA
 
Nabídka již není aktivní.

 

Další nabídky z okresu Plzeň >>

 

 

Nabídka z portálu www.fajn-brigady.cz

<< Zpět

Obchodník u M&M reality a finance

více o nabídce >>

NEJPRVE BYCH SE RÁD PŘEDSTAVIL:
Jmenuji se Tomáš Hrouda a pracuji jako oblastní manažer realitní kanceláře M&M reality v Plzeňském kraji. Za 12 let mé kariéry jsem s kolegy otevřel kanceláře v Plzni, Tachově, Domažlicích a Mar. Lázních. Jsme skupina 30 obchodníků, která každoročně zaujímá první příčky v celorepublikovém umístění a nyní hledám pro doplnění týmu 4 šikovné nováčky.
Jak bude vypadat Tvůj pracovní den:
Každý obchodník, který se mnou pracuje má od počátku své kariéry k ruce zkušeného kolegu, který nejenom poradí, ale také naplánuje celý pracovní den. Zpravidla se dopoledne pohybujeme v kanceláři a odpoledne vyrážíme za lidmi do terénu.
Společnost M&M reality je firmou digitální, a proto tvým druhým parťákem bude tablet s naším systémem stormmbook, který tě nenechá udělat chybu =).

Koho hledáme:
Rádi bychom parťáky, kteří zapadnou do naši prima party a nechají se vzdělávat v tomto velmi atraktivním oboru. Dovolím si říci, že má skupina obchodníků jsou výběrem těch nejlepších, které může Plzeň nabídnout a to zejména z důvodu, že všichni bereme tuto práci vážně a pracujeme zde na plný čas, vzděláváme se každý týden a máme technologické nástroje, které si nemůže naše konkurence dovolit.

Prima tým, který drží při sobě.
Moc rádi tě pozveme na kávu, abychom se mohli seznámit.


Nástup:01.04.2024 -
Mzda:Dle domluvy
Počet míst:4
Úvazek:Plný
Vhodné i pro:Absolventi, OSVČ, Důchodce
vzdělání:Základní

Lokalita:Plzeň
ID inzerátu: 4567111     Vloženo: 20.03.2024
Provozovatel portálu
RYXOO UNIVERSAL s.r.o.
Janová 216
755 01
© Copyright 2024
Fajn-brigady.cz - denně aktuální
nabídka brigád z celé ČR i zahraničí