Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Plzeň >>

Hlavní barmanka v trampolínovém centru, SKOČ DO TOHO S NÁMI!, nástup ihned

Hledáme zapáleného a komunikativního kolegu/kolegyni na pozici Hlavní recepční v našem populárním trampolínovém centru JUMP FAMILY v Plzni.

Náplň práce:

Obsluha a odbavení návštěvníků s úsměvem a profesionálním přístupem.
Příprava kávy a drobného občerstvení pro naše zákazníky.
Práce s administračním systémem (rezervace, evidence).
Drobný úklid pracoviště, udržování čistoty a pořádku.
Pravidelné inventury a správa zásob.
Práce probíhá především ve všední dny odpoledne, občas víkend.

Pokud se cítíte být vhodným kandidátem pro tuto pozici, zašlete nám svůj životopis na emailovou adresu nebo nás kontaktujte telefonicky na čísle.

Těšíme se na Vaši odpověď a případné setkání osobně!

Komunikativnost a přátelský přístup.
Schopnost práce v týmu i individuálně.
Zkušenost s práci na recepci výhodou, ale není podmínkou.
Zájem o zábavní průmysl a péči o zákazníky.
Zodpovědnost a spolehlivost.
Maturitou ukončené středoškolské vzdělání.

Stabilní práci v přátelském pracovním prostředí a velmi mladém kolektivu.
Motivační systém odměn za prodej.
Možnost určovat sestavovat směny své i brigádníků.
Zaměstnanecké benefity (Možnost využití karty multisport).
Zaměstnanecké slevy, či káva zdarma.

Mzda:21 300 - 24 000 Kč/měs.
Úvazek:Plný
Vhodné i pro:Absolventi, OSVČ
vzdělání:Středoškolské

Lokalita:Plzeň