Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Plzeň >>

Administrativní práce (velkoobchod, maloobchod, internetový prodej)

Jsme společnost s několikaletou historií a více než 20 zaměstnanci, která se věnuje velkoobchodnímu a internetovému maloobchodnímu prodeji především kratomu a HHC. Do našeho mladého a přátelského kolektivnu sháníme člověka na hlavní pracovní poměr.

Popis pozice:
- práce s platformou Shopify
- správa dat a údajů z internetových obchodů
- kompletace objednávek (tisk štítků, příprava balení, kontrola, expedice)
- komunikace se zákazníky a velkoobchodními partnery
- aktivní hledání nových odbytišť našich produktů v ČR i zahraničí
- tvorba faktur pro velkoobchodní objednávky
- komunikace s doručovacími společnostmi v případě vzniklých problémů
- podpůrná administrativní činnost
- řízení a správa činností okolo prodejních automatů (tvorba seznamů, kontrola práce technika)
- vyzvedávání věcí v rámci Plzně svěřeným služebním vozem

- dokončené středoškolské vzdělání s maturitou
- znalost AJ nebo NJ
- znalost práce s PC
- samostatnost, spolehlivost a flexibilitu
- organizační schopnosti
- schopnost a ochotu rychle se učit novým věcem
- řidičský průkaz skupiny B
- zkušenost z obdobné pozice výhodou, nikoliv podmínkou

- služební MacBook a telefon
- zázemí stabilní a rychle rostoucí společnosti
- profesní uplatnění a osobní rozvoj
- nástup možný ihned
- pracovní doba od 7:00 do 15:30
- nástupní hrubá mzda 30 000 Kč, po zkušební době 35 000 Kč
- vhodné pro absolventy

Mzda:30 000 - 35 000 Kč/měs.
Úvazek:Plný
Vhodné i pro:Absolventi
vzdělání:Středoškolské

Lokalita:Plzeň