Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Plzeň >>

Koordinátor/ka, supervisor/ka

Jsme společnost zabývající se kontrolou kvality v automobilovém průmyslu s působností po celé ČR. Do našeho týmu v pobočce na Plzeňsku hledáme kolegu/kolegyni na pozici Koordinátor/ka, Supervisor/ka.

Náplň práce:
- Podpora při zajištění realizace projektů (třídící a kontrolní práce)
- Spolupráce při náboru pracovníků a jejich zaškolování
- Zajištění startu nových projektů
- Kontrola běžících projektů
- Kontrola pracovníků na projektech, aktivní vedení a motivování pracovníků
- Komunikace se zákazníkem, ověřování spokojenosti zákazníka
- Podpora při řešení vzniklých problémů a reklamací

- Základní znalost automobilového průmyslu
- Zkušenosti s vedením pracovníků výhodou
- Základní znalosti v oblasti kvality nebo projektového řízení velkou výhodou
- Komunikativní znalost cizího jazyka (AJ nebo NJ) výhodou ne podmínkou
- Základní znalost MS Office
- Spolehlivost, komunikativnost, schopnost samostatné práce
- Ochota k manuální (kontrola výrobků) i administrativní práci
- Řidičské oprávnění
- Časová flexibilita
- Odolnost proti stresu, schopnost práce pod tlakem

- Spolupráci formou brigády s možností přechodu do kmenového stavu v případě oboustranné spokojenosti
- Zajímavou a perspektivní práci
- Možnost profesního růstu v rámci automobilového průmyslu
- Možnost zajištění ubytování, příspěvek na dopravu
- Služební telefon, možnost služebního automobilu
- Náborový příspěvek za doporučení pracovníka
- Systém firemních benefitů
- Bonusové prémie

Mzda:25 000 - 30 000 Kč/měs.
Počet míst:2
Úvazek:Plný
vzdělání:Středoškolské

Lokalita:Plzeň