Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Plzeň >>

Práce v logistice l mzda 34 500 Kč l náborový bonus 20 000 l příspěvek na dojezd

Do podniku na Borských polích v Plzni, hledáme šikovné skladníky na hlavní pracovní poměr na řízení VZV nebo elektrického tahače, tzv. vláčku. V průměru si vyděláte 34 500 Kč. Nabízíme i příspěvek na dojíždění.

Pracovní náplň
● svážení hotových výrobků do skladu
● zavážení linek materiálem pomocí elektrického tahače (tzv. vláček), nebo řízení VZV
● práce ve třísměnném provozu, osmičky – R+O+N

● zkušenost ze skladu na VZV nebo elektrickém tahači (vláček)
● zodpovědnost, fyzická zdatnost

● pracovní smlouva na hlavní pracovní poměr
● nástupní mzda 29 392 Kč
● průměrná měsíční mzda 34 500 Kč brutto
● náborový bonus 20 000 Kč
● 13. plat
● týdenní zálohy 1000 Kč
● dotované závodní stravování
● příspěvek na dojíždění pro lokální zaměstnance - dle vzdálenosti
● možnost si přivydělat formou přesčasů a tím mít vyšší mzdu
● po odpracovaném roce přestup do kmene společnosti

Místo výkonu práce: průmyslová zóna na Borských polích

Mzda:34 500 - 40 000 Kč/měs.
Počet míst:4
Úvazek:Plný
Vhodné i pro:Absolventi
vzdělání:Základní

Lokalita:Plzeň