Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Plzeň >>

Stavbyvedoucí

Do úspěšné stavební firmy s dlouholetou tradicí a dobrým jménem hledáme šikovného stavbyvedoucího pro výstavbu školy. Specializujeme se taky na výstavbu zemědělských objektů jako jsou stáje, silážní jámy, dojírny.

Provozujeme také zemní a elektromontážní práce.

Dobré pracovní podmínky pro naše zaměstnance jsou základem, nebudete jezdit na dlouhé vzdálenosti, žádné přesčasy a samozřejmě volné víkendy.

Náplň práce:
• Koordinace spolupráce s dodavateli
• Tvorba harmonogramu dodávek
• Kontrola práce pracovníků na stavbě
• Řízení stavebních práci

• Orientaci v technické dokumentací a stavebních výkresech
• Autorizaci na pozemní nebo vodní stavby výhodou
• Řidičský průkaz
• Angličtina bude velkou výhodou

• HPP
• Motivující mzda až 80 000 Kč, záleží na vašich zkušenostech
• Práci ve stabilní společnosti s dobrým jménem
• Měsíční bonusy
• Kvartální prémie
• Příspěvek na životní nebo penzijní připojištění
• Auto i k soukromým účelům
• Mobil
• Notebook
• Příspěvky na stravování
• 5 týdnů dovolené
• Žádné vzdálené výjezdy
• Volné víkendy
• Pevnou pracovní dobu
• Ranní 8hodinové směny
• Útulně zařízené kanceláře
• Přátelský kolektiv s nízkou fluktuací
• Máme dveře otevřené jak zkušeným starším odborníkům, tak i absolventům, kterým rádi poskytneme praxi :-)
• Místo pracoviště v Domažlicích

Ozvěte se nám a pošlete svůj životopis! My vám zavoláme, společně probereme detaily a další kroky. Vyhrazujeme si právo kontaktovat pouze uchazeče, kteří vyhovují požadavkům pro postup do užšího kola. Držíme vám palce!

Mzda:40 000 - 80 000 Kč/měs.
Úvazek:Plný
Vhodné i pro:OSVČ
vzdělání:Středoškolské

Lokalita:Plzeň