OPERÁTOR/KA LOGISTIKY - ŘIDIČ/KA VZV

Máš velkou šanci
Odpověz mezi prvními

CIZ
NÁPLŇ PRÁCE: naskladňovat materiál po příjmu do skladu manipulační technikou; dopravovat materiál ze skladu do výroby logistickým vlakem; dopravovat obaly a hotové výrobky mezi výrobou a skladem; připravovat a čistit obalový materiál pro následné použití ve výrobě (interní a externí); třídit poškozené obaly; zajistit vykládky a nakládky materiálu/obalů; kontrolovat minimální stav zásob skladu; kontrolovat množství zboží; přepočítávat zásoby při inventuře;
Pracovní doba: třísměnný nebo i čtyřsměnný provoz.
POŽADUJEME: praxe v logistice výhodou; zkušenosti s manipulační technikou výhodou; samostatný přístup k práci, časová flexibilita, odolnost vůči stresu, uživatelská znalost MS Office, řidičský průkaz sk. B. Zkušenosti ve výrobním závodě velkou výhodou.
NABÍZÍME: 5 týdnů dovolené (po odprac. 1 roku), příspěvek na ubytování, závodní stravování, Cafeteria, náborový příspěvek 8000,-Kč, odměna za doporučení nového zaměstnance 12000,-Kč, příspěvek na penzij. příspěvek pojištění, věrnostní bonus, příspěvek na dopravu, příspěvek na školku, jazykové kurzy, stravenky za přesčasové směny o víkendu, firemní akce.
Kvíčalová Pavlína, tel.:, e-mail: NECHODIT OSOBNĚ - DOMLUVIT DOPŘEDU SCHŮZKU!

pracoviště:Písek, Písek
Nástup:19.02.2024 -
Mzda:28 000 Kč/měs.
Počet míst:20 a více
Úvazek:Plný
vzdělání:Základní

Firma:Faurecia Automotive Czech Republic s.r.o. (Úřad práce)
Lokalita:Písek