Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Pardubice >>

Pracovní náplň:
-úklid veřejných a kancelářských prostor včetně sociálních zařízení
-úklid skladů a depozitáře
Požadujeme:
-pečlivost, smysl pro pořádek, spolehlivost, samostatnost
-praxe minimálně 2 roky na obdobné pozici
Nabízíme:
-typ pracovního poměru - práce na zkrácený pracovní úvazek (0,5) na dobu určitou (po dobu dlouhodobé nemoci) s možností prodloužení na dobu neurčitou; zkušební doba 3 měsíce
-typ smluvního vztahu - pracovní smlouva (HPP)
-pracovní doba - pondělí až pátek od 6.00 do 10.00 hod (výjimečně v sobotu nebo v neděli na základě předchozí domluvy)
-po zkušební době možnost přiznání osobního příplatku
-nástup květen 2024 nebo dle dohody
Ke zpracování Vašich osobních údajů a zařazení Vaší žádosti do výběrového řízení je nezbytné zaslat text "Souhlasu se zpracováním osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb." v následujícím znění:
"Prohlašuji, že v souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, souhlasím se zpracováním svých osobních údajů uvedených v této přihlášce a jejích přílohách, které tímto poskytuji na dobu jednoho roku Krajské knihovně v Pardubicích, příspěvkové organizaci Pardubického kraje, pro jejich další zpracování za účelem výběru vhodného kandidáta/kandidátky na obsazení vypisované pracovní pozice."
Přihlášky, které nebudou splňovat uvedené požadavky, nebudou zařazeny do výběrového řízení.
Kontakt: Nabídky se strukturovaným životopisem a souhlasem se zpracováním osobních údajů
zasílejte pouze elektronicky na e-mail: Do předmětu e-mailu napište VŘ FM 04/24.
Termín podání přihlášek - do 30. 4. 2024.
Pouze vybrané uchazeče pozveme k výběrovému řízení. Pokud vybereme do druhé fáze výběrového řízení uchazeče, jejichž profily lépe odpovídají našim požadavkům, dáme Vám vědět.
Krajská knihovna v Pardubicích si vyhrazuje právo výběrové řízení zrušit nebo nevybrat žádného vhodného kandidáta.

Nástup:01.05.2024 -
Mzda:9 450 Kč/měs.
Počet míst:1
Úvazek:Zkrácený
vzdělání:Základní

Lokalita:Pardubice