Dispečer/Dispečerka mezinárodní dopravy

Jsme dopravní a spediční firma zabývající se vnitrostátní i mezinárodní dopr...

Máš šanci
Zatím několik zájemců

O SPOLEČNOSTI

Zaměřujeme se na mezinárodní dopravu po celé Evropě, včetně Velké Británie. Náš vozový park tvoří dodávky, solo vozidla i kamiony a provozujeme také spedici.
Spolupracujeme s řadou nadnárodních firem a jsme hrdí na naši schopnost poskytovat spolehlivé a efektivní dopravní služby.

POPIS POZICE

Hledáme dispečera/dispečerku mezinárodní dopravy, který/á bude zodpovědný/á za plánování a koordinaci dopravních tras a zásilek po celé Evropě. Hlavními úkoly budou zajištění optimálního využití vozidel, dodržování časových termínů a komunikace se zákazníky a řidiči.

Pokud máte zájem o tuto pozici a splňujete uvedené požadavky, zašlete nám svůj životopis.

Požadavky:
-Základní znalost anglického jazyka alespoň
psanou formou
-Schopnost organizačního a logistického
plánování a cenotvorby
-Komunikativnost a schopnost pracovat v týmu
-Zkušenost v oblasti dispečinku výhodou, ale
není nutná

Co nabízíme:
-Stabilní a dynamické pracovní prostředí v
rychle rostoucí společnosti
-Vysoké mzdové ohodnocení
-Možnost profesního růstu a rozvoje
-Práci v přátelském kolektivu s příležitostí
podílet se na mezinárodních projektech

pracoviště:Družební 733, Ostrava
Nástup:Ihned
Mzda:30 000 - 50 000 Kč/měs.
Úvazek:Plný
Vhodné i pro:Absolventi
vzdělání:Středoškolské

Firma:Eliáš & Freisler TRANSPORT s.r.o.
Zadavatel:Ondřej Eliáš
Lokalita:Ostrava
Zavolat: Zobrazit kontakt
Máš šanci