Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Ostrava >>

Koordinátor vzdělávání

více o nabídce >>

Hledáš práci? Zajímá Tě oblast vzdělávání? Rozšiř náš tým.
U nás nebudeš dělat jen nudnou kancelářskou práci, ale budeš se podílet na rozvoji celé společnosti. Zjistíš, jak probíhá příprava a realizace vzdělávacích programů od A do Z, budeš v kontaktu s klienty, obchodními partnery a úřady, získáš přehled a zkušenosti z trhu vzdělávání a akreditací vzdělávacích programů. Rozšíříš své schopnosti v oblasti komunikace, administrativy, marketingu a mnoho dalšího.

Náplň práce:
- zajištění chodu kanceláře a učeben
- administrativní činnosti (evidence objednávek, vyřizování elektronické pošty)
- péče o současné i potencionální klienty
- organizační zajištění vzdělávacích akcí
- koordinace lektorského týmu a brigádníků
- komunikace s pracovníky úřadů práce, ministerstev a dalších institucí
- příležitostné marketingové aktivity

- min. SŠ vzdělání
- příjemné a profesionální vystupování, organizační schopnosti, komunikační dovednosti
- samostatnost, ochota učit se novému, flexibilita
- pečlivost a práce s časem
- pravopis na vysoké úrovni
- uživatelská znalost práce s PC (Word, Excel, Internet, E-mail apod.)
- zkušenosti z oblasti vzdělávání výhodou

- práci na HPP
- zodpovědnou a smysluplnou práci
- zaškolení
- pracovní doba (základ 8:00-16:30 a dle kurzů, příležitostně HO)
- vzdělávání zdarma

Mzda:24 000 - 27 000 Kč/měs.
Úvazek:Plný
Vhodné i pro:Absolventi
vzdělání:Středoškolské

Lokalita:Ostrava