Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Ostrava >>

CNC Operátor Ostrava, HPP, práce do kmene,od 35000 Kč

V Ostravském výrobním závodě se specializujeme na výrobu a produkci identifikačních dokumentů (výroba čipových karet, pasů, občanských průkazů a pod.)

Produkty vyrábíme pro tuzemský i zahraniční trh. Rozšiřujeme výrobu a tým pracovníků.

Hledáme šikovné kolegy/ně na pozici CNC operátora výroby. Jedná se o práci - seřízení strojů, kontrola procesu výroby karet.

Co Vás čeká

- nenáročná práce ve výrobě plastových karet a identifikačních dokumentů

- Obsluha různorodých výrobní strojů dle šikovnosti

- Práce ve stoje

- Vhodné pro ženy a muže, absolventy škol

- Denní a noční směny od 6,00 do 18,00 hodin a od 18,00 do 6,00 hodin

- Režim krátký a dlouhý týden

co od vás očekáváme

- Praxe ve výrobě výhodou

- Minimálně výuční list nebo dlouholetá praxe ve výrobě

- Práce ve 12-ti hodinových směnách - krátký, dlouhý týden

- Spolehlivost, samostatnost

- Pravidelnost docházky a chuť pracovat

- Ochotu učit se novým věcem

- Zdravotní způsobilost

- Trestní majetková bezúhonnost

co vám nabídneme

- Práci ve stabilní mezinárodní společnosti

- Smlouvu na HPP v kmeni zaměstnavatele

- Moderní a čisté prostředí

- Mzdu od 31 000 Kč ( základ. mzda , bonusy, prémie)

- Příplatky za noční směny, víkendy, svátky

- Příspěvek na stravování -  stravenkový paušál = 100 Kč/odprac. směnu

- Příspěvek na sport, kulturu, zdraví

Nástup:22.05.2023 -
Mzda:35 000 - 37 000 Kč/měs.
Počet míst:20 a více
Úvazek:Plný
Vhodné i pro:Absolventi
vzdělání:Základní

Lokalita:Ostrava