Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Ostrava >>

Obchodně technický zástupce pro Moderní energie

Jsme expandující česká společnost nabízející kompletní realizace fotovoltaických elektráren a tepelných čerpadel na klíč a hledáme parťáka do našeho týmu.

Co Vás čeká?
- Samostatné vedení obchodního případu v oblasti fotovoltaiky od A-Z
- Komunikace s klienty primárně
- Zajišťování podkladů obchodního případu a zakázky včetně technických obhlídek
- Navrhování vhodných technologií ve spolupráci s projektanty
- Koordinace projektů

- Příjemné vystupování
- Ochotu cestovat za klienty ve svěřeném regionu a pracovat v terénu
- Pozitivní přístup k nové energetice, přehled v oboru
- Přehled ve stavebním řízení
- Týmového ducha, vzájemně si sdílíme své zkušenosti a pomáháme si

- Zajímavé klienty se zájmem o fotovoltaiku
- Plat, který bude záviset pouze na Tobě, jak vysoký ho budeš mít
- Start-upové dynamické prostředí
- Profesní růst a pravidelné vzdělávání
- Flexibilní pracovní doba s možností HO
- Zaměstnanceké benefity
- Spolupráci formou IČO

Mzda:50 000 - 100 000 Kč/měs.
Úvazek:Plný
vzdělání:Středoškolské

Lokalita:Ostrava