Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Opava >>

TECHNIK VE VÝROBĚ - REPASE AUTODÍLŮ

V REMANTE děláme věci jinak. Už žádné časově a finančně náročné opravy automobilů! Naši zákazníci si nakoupí autodíly online za ty nejvýhodnější ceny. Díky našim unikátním technologiím šetříme až 80 % materiálu, který by byl zbytečně použit při výrobě nového kusu. Vítejte ve světě repase!

REMANTE GROUP s.r.o. uvítá nadšence, který je především manuálně zručný.

Praxe není vyžadována.

Pracovní místo: Opava

NÁPLŇ PRÁCE

- Repasování dílů pro osobní, užitková a nákladní vozidla
- Měření charakteristik repasovaných dílů
- Testování repasovaných dílů
- Posuzování funkčnosti repasovaných dílů

- Vzdělání nebo praxe v oboru AUTOMOTIVE (strojním nebo technicky příbuzném oboru je výhodou)
- Zkušenosti s opravami repasovaných dílů výhodou
- Samostatnost a kreativita při řešení úkolů
- Důslednost, manuální zručnost, zodpovědnost
- Pracovní zkušenosti ve strojním, nebo příbuzném oboru výhodou

- Mzdu 23 000 - 25 000 Kč dle znalostí a délky praxe v oboru
- Nástupní odměna 20 000 Kč (10 000 Kč vyplaceno po zkušební době v případě trvání pracovního poměru, 10 000 Kč vyplaceno po roce pracovního poměru v případě jeho trvání)
- Pracovní smlouvu na dobu určitou 1 rok, poté na dobu neurčitou
- Provoz od pondělí do pátku, týdenní pracovní úvazek 38,75 hodin
- Dovolenou 22 dnů + 3 dny Sick Days
- Multisport karta
- Stravenkový paušál 55,- Kč do mzdy / den
- Příspěvek na dopravu
- Příspěvek na životní pojištění nebo důchodové připojištění ve výši 9 000 Kč
- Příplatek za práci o víkendu ve výši 10%

Mzda:23 000 - 25 000 Kč/měs.
Úvazek:Plný
Vhodné i pro:Absolventi
vzdělání:Vyučen

Lokalita:Opava