Směnový/á vedoucí úklidových zaměstnanců - vyhrazeno pro OZP (130 Kč/hod. + nábo

Máš velkou šanci
Odpověz mezi prvními

Pracovní místo je vyhrazeno pro osoby se zdravotním postižením.

Náplň práce: kontrola prováděných úklidových prací, vedení úklidových pracovníků, manuální výpomoc při úklidu a komunikace s nadřízenou.

Pracovní doba: pondělí až pátek, práce pouze na odpolední směně 16:00 až 22:00 hod.

Nabízíme: práci na HPP (zkrácený úvazek), nelze na DPP.

Mzda: 130 Kč/hod. (= cca 17 000 Kč/měsíc) + náborový příspěvek 12 000 Kč.

Požadujeme: dlouhodobou spolupráci, spolehlivost a pečlivost.

Nástup: ihned - SPĚCHÁ!

Místo výkonu práce: Olomouc, tř. Kosmonautů

pracoviště:Olomouc, Olomouc
Nástup:01.06.2024 -
Mzda:130 Kč/hod.
Počet míst:1
Úvazek:Zkrácený
vzdělání:Vyučen

Firma:ESSAT CZ, s.r.o. (Úřad práce)
Lokalita:Olomouc