Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Olomouc >>

OPERÁTOR ELEKROVÝROBY v Olomouci

Přední světový výrobce alternátorů, společnost M.L.S.Holice, spol. s r.o., pro své výrobní závody v Olomouci - Holici ( Sladkovského 43, Průmyslová 5) na základě převodu výroby středně a vysokonapěťových generátorů ze zahraničí a s cílem rozvoje nových kompetencí u nás v České republice otevírá tuto pracovní pozici
PŘIDEJ SE DO JEDNÉ Z NEJSTABILNĚJŠÍCH FIREM V OLOMOUCI!
Rádi se s tebou potkáme, na pohovoru ti pracoviště ukážeme a vše vysvětlíme. Zaškolení a podpora při nástupu je u nás samozřejmostí! :-)

Na svou práci můžeš být hrdý - naše alternátory zachraňují životy v nemocnicích či dodávají energii tam, kde by se jinak nedostala.

HLEDÁME:

Spolehlivé lidi do výroby
Elektro nebo strojní vzdělání uvítáme
Zkušenost z výroby pro Tebe bude velkou výhodou
3 Směnný provoz (ranní/odpolední/noční - 7,5 hod směny ).

NÁSTUP: Ihned (nebo dle domluvy)

Na osobním pohovoru Vám ukážeme nabízené pracovní pozice a vše vysvětlíme :-)

Nástupní mzda - 160,-Kč/hod. + až 20% měsíční prémie (=192 Kč/hod.)

!! 3 směnný provoz - ranní, odpolední (příplatek 8Kč/hod.) noční (příplatek 21Kč/hod.)!!

možnost přesčasové práce s příplatkem 30% v týdnu, a s příplatkem 80% o víkendu

NÁPLŇ PRÁCE:

Dílčí úkony při výrobě alternátorů
Kompletace a montáž
Zapojování a kompletace alternátorů
Přesná práce podle pracovních postupů

NABÍZÍME:

Práci na hlavní pracovní poměr s nástupem možným ihned
Stabilitu firmy, která rozšiřuje výrobu a nemá nouzi o zakázky
Zajímavé finanční ohodnocení
Vynikající dostupnost MHD přímo na směny
Závodní dotované stravování, pracovní oděv i obuv, našláplý program benefitů
Odborné vzdělávání a získání cenných pracovních zkušeností z výrobní společnosti

Mzda:160 - 192 Kč/hod.
Počet míst:2
Úvazek:Plný
vzdělání:Vyučen

Lokalita:Olomouc