Pracovník v sociálních službách - přímá obslužná péče

Máš velkou šanci
Odpověz mezi prvními

SMĚNNOST: 12hod. denní směny 7:00 - 19:00 hod., 1x za 3 týdny směna i v So, Ne, fond prac. doby 40 hod. týdně.
NÁPLŇ PRÁCE: komplexní obslužná péče o osoby s mentálním nebo kombinovaným postižením POŽADAVKY: odborná způsobilost pro práci prac. v soc. službách přímá obslužná péče dle zákona o soc. službách, očkování proti žloutence typu B - s nástupem do prac. poměru alespoň 2 dávky, může být vyžadován výpis z rejstříku trestů
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: příspěvek na stravování, penzijní připoj., 5 týdnů dovolené, dodatková dovol., polol. odměny.
Platové zařazení dle NV č. 341/2017 Sb.
KONTAKT: telefonicky, e-mailem, osobně po předchozí domluvě

pracoviště:Nýrsko, Nýrsko
Nástup:11.04.2024 -
Mzda:30 800 - 32 500 Kč/měs.
Počet míst:3
Úvazek:Plný
vzdělání:Základní

Firma:Domov pro osoby se zdravotním postižením Bystřice nad Úhlavou, příspěvková organizace (Úřad práce)
Lokalita:Nýrsko