Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Náchod >>

SPECIALISTA / SPECIALISTKA PLÁNOVÁNÍ VÝROBY

Náplň práce: řízení a tvorba výrobních plánů, vytváření a aktualizace týdenních/denních plánů výroby, kapacitní plánování společnosti, zodpovědnost za dosahovaní určené úrovně SLA, plánování a udržování optimální úrovně zásob, organizace pravidelných týdenní porad výrobního plánování, zvyšování efektivity výroby měřené ukazatelem OEE, příprava reportů, zajištění části obalového materiálu, aktivně a flexibilně spolupracovat s ostatními odděleními.

Požadujeme: SŠ/VŠ vzdělání, řidičské oprávnění sk. B, anglický jazyk na pokročilé úrovni slovem i písmem, profi znalost Excelu (případně pokročilá), znalost databáze Access výhodou, zkušenosti s plánováním výroby ve výrobní společnosti, dobré komunikační a organizační dovednosti, flexibilitu a aktivní přístup, strategické myšlení, schopnost zvládat stresové situace.

Nabízíme: pracovní poměr - úvazek 37,5 hod/týden, nástup možný ihned nebo dohodou, smlouvu na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení na neurčito, benefity - zázemí silné a stabilní společnosti, zajímavé mzdové ohodnocení závislé na zkušenostech a výsledku, notebook, mobilní telefon, 25 dnů dovolené, příspěvek do Cafeterie, příspěvek na Penzijní pojištění, příspěvek na dopravu, závodní stravování nebo stravenkový paušál, další firemní benefity.

Nástup:01.06.2024 -
Mzda:30 000 Kč/měs.
Úvazek:Plný
vzdělání:Středoškolské

Lokalita:Nové Město nad Metují