Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Šumperk >>

Skladový manipulant / skladník MOHELNICE

více o nabídce >>

Náplň práce:
• zodpovědnost za příjem a výdej zboží
• vychystávání, přebalování, dovoz materiálu na výrobní linku, kontrola příjmu atd.
• operace spojené s naskladněním a vyskladněním zboží

• min. SOU vzdělání
• schopnost rychle se učit novým věcem
• pracovitost, samostatnost, zodpovědnost
• trestní bezúhonnost podmínkou
• platný řidičský průkaz na VZV výhodou - není podmínkou, v případě potřeby provedeme zaškolení
• zkušenosti s prací ve skladu výhodou (práce se čtečkou čárových kódů)

• místo pracoviště MOHELNICE
• zázemí stabilní zahraniční společnosti
• pracovní poměr na dobu určitou 1 rok
• přátelské prostředí, klidné pracoviště
• odborná školení
• 25 dní dovolené
• Pracovní doba: maximálně dvousměnný provoz
• Hodinová mzda od 100 Kč/hod. dle zkušeností
• Bonus za docházku 700 Kč,
• Bonusy 20% za bezchybné vyskladnění a naskladnění zboží
• příplatek odpolední směna 7,50/hod.
• zajímavé firemní benefity (příspěvek na penzijní pojištění, 5 dní dovolené navíc, stravenky 100 Kč)
• přesčasy placené dle zákona
• nástup možný IHNED

Zasláním materiálů s Vašimi osobními údaji dáváte naší společnosti souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů. Vaše osobní materiály budou považovány za
důvěrné a bude s nimi nakládáno v souladu s uvedeným zákonem.
Pokud se neozveme do 10-ti dnů od přijetí životopisu, nebyli jste do dalšího kola výběrového řízení vybráni.

Mzda:100 - 150 Kč/hod.
Počet míst:2
Úvazek:Plný
Vhodné i pro:Absolventi
vzdělání:Vyučen

Lokalita:Mohelnice