Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Mladá Boleslav >>

Skladník VZV l výdělek až 35 000 Kč l ubytování l Bezděčín

Do našeho týmu hledáme šikovné skladníky, kteří mají zkušenosti s řízením retraku. Na oplátku nabízíme měsíční výdělek po zkušební době od 32 000 Kč s různými benefity. Ubytování zdarma, týdenní zálohy a péče koordinátora jsou samozřejmostí.

Náplň práce:
● nakládka a vykládka materiálu
● rozvoz materiálu na výrobní linky

● zkušenost na retraku
● platné papíry na VZV
● práce ve třísměnném provozu - osmičky - ranní, odpolední, noční

● perspektivní zaměstnání na dlouhodobou spolupráci
● základ mzdy 26 000 Kč, po zaučení navýšení mzdy
● průměrná měsíční hrubá mzda ve zkušební době je 28 000,-
● po zkušební době navýšení mzdy o bonusy
● měsíční mzda po zkušební době 32 000 - 35 000,-
● příplatky za svátky a přesčasy
● za každou odpracovanou směnu stravenka v hodnotě 120,-
● 25 dní dovolené
● týdenní finanční zálohy ve výši 1000 Kč
● dostanete od nás pracovní oblečení
● ubytování ZDARMA - svoz z ubytování do práce a zpět je naši bezplatnou svozovou dopravou
● volné víkendy
● každodenní péče koordinátora
Místo výkonu práce: Mladá Boleslav, Bezděčín

Mzda:28 000 - 35 000 Kč/měs.
Počet míst:3
Úvazek:Plný
Vhodné i pro:Absolventi
vzdělání:Základní

Lokalita:Mladá Boleslav