Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Cheb >>

ELEKTROÚDRŽBA – ENERGETIK

Náplň práce: • údržba a opravy CNC strojů, elektrorozvodů, el. rozvoden, el. výbavy strojů a strojních zařízení, el. ručního nářadí, osvětlení a el. spotřebičů dle ČSN 33 1600 a ČSN 33 1610 • údržba a opravy slaboproudých zařízení, průmyslové elektroniky, měřící a regulační techniky • pravidelné kontroly stříkacích kabin dle ČSN 60 079-17, zařízení B.O.M.A vč. regenerace a vedení provozního deníku filtračního zařízení B.O.M.A. • roční kontroly strojů dle NV č. 378/2001 Sb. • objednávky el. materiálu a náhradních dílů, inventury el. materiálu • správa el. energie vč. kontroly faktur, jednání s dodavatelem a výběrová řízení • spolupráce na přípravě technických podkladů • sledování situace v provozu, mapování nových postupů v oblasti elektrozařízení a technického vybavení pro výrobu • zajišťování předepsaných revizí a vedení jejich dokumentace • obsluha plynové kotelny vč. pravidelných kontrol, měření a servisu, vedení provozních deníků • pohotové a odborné řešení vyvstalých poruch

Požadavky: • vyučení v oboru a praxe na obdobné pozici podmínkou • osvědčení vyhl. č. 50/78 Sb. o odborné způsobilosti v elektrotechnice • svářečský průkaz (nabízíme i možnost jeho získání po nástupu) • řidičský průkaz sk. B výhodou • znalost práce na PC - zejména MS Office • samostatnost, zodpovědnost, flexibilita technické znalosti

Nabízíme: • práci v tradiční české firmě s dlouholetou historií • kompletní proškolení • pracovní úvazek na dobu neurčitou při jednosměnném provozu • možnost seberealizace/realizace vlastních nápadů • odpovídající finanční ohodnocení a firemní mobil • účast na firemních akcích • nástup ihned

Mzda:Dle domluvy
Úvazek:Plný
vzdělání:Vyučen

Lokalita:Luby