referent/referentka odboru rozvoje města a životního prostředí

Máš velkou šanci
Odpověz mezi prvními

Pracovní náplň: " správa movitého a nemovitého majetku " majetkoprávní vyrovnání a převody s externími subjekty " administrace vymáhání pohledávek " zajišťování údržby majetku a zpracovávání návrhů řešení oprav a havarijních stavů " administrativní činnost v rámci výkonu práce stavebního a investičního technika - vydávání stanovisek, připomínek ke stavebnímu povolení a územnímu rozhodnutí " správa dětských hřišť a dalšího mobiliáře (revize), příprava zadávací dokumentace k opravám, dozor nad drobnými opravami " spisová služba, archivace, skartační řád Požadavky: " minimálně středoškolské vzdělání (stavebního či technického směru výhodou) " praxe v oblasti správa nemovitostí, realizace staveb výhodou " znalost právních předpisů (zákon o obcích, občanský zákoník) výhodou " znalost majetkosprávní agendy, stavebního zákona a územního plánování, znalost místního prostředí výhodou " znalost čtení projektové dokumentace výhodou " samostatné řešení problémů, přesnost, spolehlivost, technické myšlení, zodpovědnost " znalost práce na PC, řidičský průkaz skupiny B Přihláška musí obsahovat: " jméno, příjmení " datum a místo narození " státní příslušnost " místo trvalého pobytu " číslo OP nebo dokladu o povolení k trvalému pobytu (u cizích státních příslušníků) " datum a podpis (+ kontakt - číslo telefonu, email) a přílohy: " profesní životopis " motivační dopis " výpis z evidence Rejstříku trestů (starý nejvýše 3 měsíce) " ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání " profesní portfolio obsahující případně další doklady prokazující odbornou vzdělanost Zájemce pošle přihlášku s uvedenými doklady na adresu: Městský úřad Lovosice, Školní 407/2, 410 02 Lovosice, tak, aby byla doručena na MěÚ do 30.04.2024, nebo osobně na podatelnu Městského úřadu Lovosice do 30.04.2024 do 15 hodin. Na obálce vyznačí: "NEOTVÍRAT - výběrové řízení - referent/referentka odboru rozvoje města a životního prostředí" Bližší informace poskytne kontaktní osoba.

pracoviště:Lovosice, Lovosice
Nástup:22.04.2024 -
Mzda:21 710 - 31 820 Kč/měs.
Úvazek:Plný
vzdělání:Středoškolské

Firma:Město Lovosice (Úřad práce)
Lokalita:Lovosice