Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Litoměřice >>

Operátor zákaznické podpory

Hledáme uchazeče na pozici Operátora zákaznické podpory na směnný provoz se zaměřením na provozní komunikaci se zákazníky a s provozními manažery, kteří organizují a spravují venkovní a vnitřní úklidy pro naši společnost se sídlem v Litoměřicích.

Co bude Vaším úkolem:
- Obsluha CAFM systému Archibus a dalších systémů společnosti
- Komunikace s provozními manažery úklidu po celé ČR
- Komunikace se zákazníky a dodavateli služeb po celé ČR
- Administrativní činnost
- Reporting a vedení dokumentace
- Komunikace s dílčími odděleními společnosti

Jste aktivní, optimistická osobnost, která umí motivovat sebe i ostatní? Máte analytické myšlení a dokážete přijmout odpovědnost za provádění podpůrných činností? Pošlete nám životopis na email, nástup možný ihned. Kontaktní osoba - paní Rabyniuková

- středoškolské vzdělání - maturitní zkouška
- zkušenost s CAFM programy
- analytické myšlení, organizační dovednosti a výborné komunikační vlastnosti
- asertivní zvládání stresových situací
- schopnost iniciovat změny, určit priority a dotahovat věci do konce

- zázemí stabilního zaměstnavatele, práce na krátký/dlouhý týden
- otevřenou a přátelskou firemní kulturu prosperující společnosti
- motivující finanční ohodnocení složené z fixní a bonusové složky
- pracovní mobil a notebook
- 20 dnů dovolené, flexibilní pracovní dobu

Mzda:25 000 Kč/měs.
Úvazek:Plný
Vhodné i pro:Absolventi
vzdělání:Středoškolské

Lokalita:Litoměřice