Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Liberec >>

MZDOVÝ/ MZDOVÁ ÚČETNÍ

Jsme stabilní společnost zabývající se poskytováním komplexních služeb v oblasti ostrahy a ochrany majetku. Naši klienti jsou nejen v České republice, ale i na Slovensku a v Německu. Na trhu působíme od roku 1991 aktuálně zabezpečujeme více než 300 objektů. Hledáme posilu do našeho týmu.

Lokalita: Liberec
Mzda: 35 000 - 45 000Kč/měs. dle pracovních zkušeností ( Junior/Senior)
Do našeho týmu hledáme nového kolegu/ novou kolegyni v oblasti interního zpracování mezd.
Náplň práce:

• Odpovědnost za vedení veškeré mzdové agendy
• Zpracování mezd - zajištění správnosti a úplnosti podkladů pro mzdy
• Zpracování a kontrola odvodů daně z příjmu, pojistného na sociální zabezpečení a zdravotní pojištění, výpočet nemocenského pojištění, vedení evidenčních listů zaměstnanců
• Komunikace se zdravotními pojišťovnami, ČSSZ apod.
• Roční zúčtování daně, ELDP, vyúčtování zálohové a srážkové daně
• Zpracování a vedení evidence exekucí, insolvencí

• Min. SŠ vzdělání s maturitou
• Odborná praxe a znalosti v oblasti mzdového účetnictví
• Znalost legislativy v oblasti daně z příjmu, nemocenského pojištění, zdravotního a sociálního pojištění
• Uživatelská znalost práce na PC
• Samostatnost, aktivní a profesionální přístup
• Zodpovědnost, smysl pro detail, pečlivost
• Morální a občanská bezúhonnost
• Znalost systému Karát výhodou

• Práce ve stabilní společnosti s dlouholetou tradicí
• Pravidelně vyplácená měsíční mzda
• Notebook, služební telefon
• Po zapracování možnost flexibilní pracovní doby, po domluvě občasný home office
• Firemní akce, posezení s kolegy
• Práci na HPP, vhodné i pro OZP
• Pracoviště: Čechova 7, Liberec

Zaujala Vás tato pozice? Neváhejte nás kontaktovat.
Jsme tu pro Vás Po-Pá v čase 7:00-16:00 hod. Sdělíme Vám podrobné informace o nabízené pozici, případně nabídneme jiné pracovní místo.

Nemůžete se nám dovolat? Zanechte zprávu, ozveme se Vám hned, jak to bude možné.

PROTECTON HOLDING, a.s.
Partyzánská 1/7, Holešovice, Praha 7, 170 00 Praha
Více informací o společnosti najdete na našem webu.

Mzda:35 000 - 45 000 Kč/měs.
Počet míst:1
Úvazek:Plný, Zkrácený
Vhodné i pro:OZP
vzdělání:Středoškolské

Lokalita:Liberec