ÚČETNÍ (bez personalistiky)

Máš velkou šanci
Odpověz mezi prvními

Náplň práce: Samostatné vedení podvojného účetnictví Pokladna/kontrola správnosti účetních dokladů Daňové přiznání Péče o závazky a pohledávky Vyhodnocování daňového přiznání/kontrolní hlášení, DPH Evidence skladových zásob Přijaté/vydané faktury Požadavky: Středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání Znalost práce s Microsoft Office na vysoké úrovni (znalost Excelu je nutností) Příjemné vystupování Ochota, učit se novým věcem OZP (1. - 3. st.), podmínka Výhodou znalost účetního programu Pohoda Loajalita k firmě Pracovní úvazek: zkrácený 2 - 4 hod. Nabízíme: Možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání Příjemné pracovní prostředí, sídlo v blízkosti centra Liberce Odpovídající finanční ohodnocení a perspektivní zaměstnání u stabilní společnosti Možnost zkráceného pracovního úvazku, zaměstnanecké benefity Komu se hlásit: Petra Ledlová, e-mail:

pracoviště:Liberec, Liberec
Nástup:01.04.2023 -
Mzda:250 - 350 Kč/hod.
Počet míst:1
Úvazek:Zkrácený
vzdělání:Středoškolské

Firma:Aktivní život o.p.s. (Úřad práce)
Lokalita:Liberec