UČITEL/KA V DĚTSKÉM KLUBÍKU, LEKTOR/KA KROUŽKŮ

Máš šanci
Zatím několik zájemců

Náplň práce: - Péče o děti, výchova a výuka dětí, tvorba programu v dětském klubíku s kapacitou 12 dětí, spolupráce s druhou učitelkou. - Věk dětí od 2 do 3 let. - Evidování docházky - Úklid prostoru - Spolupráce v kolektivu Požadavky: - Výhodou pedagogické vzdělání nebo rekvalifikační kurz Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky, lze i vzdělání zdravotní sestra, asistent pedagoga, případně jiné vzdělání akceptovatelné dle zákona o dětských skupinách - Předchozí praxe, zkušenosti i s nejmenšími dětmi. - Chuť učit se nové věci, organizační schopnosti. - Respektující a rozvíjející přístup, zaměření na praktické činnosti a přírodu. - Hra na hudební nástroj, nebo jiné dovednosti výhodou. Nabízíme: - Odpovídající finanční ohodnocení. - Práci v příjemném prostředí v malém kolektivu. - Nástup březen-duben 2024 - 10-20 hodin týdně, 40-80 hodin měsíčně. Místo pracoviště: Liberec Měsíční mzda: 5.500, - 10.500, - Kč Pracovní smlouva Stručný životopis a motivační dopis zasílejte na

pracoviště:Liberec, Liberec
Nástup:01.03.2024 -
Mzda:5 500 - 10 500 Kč/měs.
Počet míst:1
Úvazek:Zkrácený
vzdělání:Středoškolské

Firma:studio beruška s.r.o. (Úřad práce)
Lokalita:Liberec
Máš šanci