Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Liberec >>

RECEPČNÍ V DĚTSKÉM STUDIU

Náplň práce: - Péče o zákazníky - Registrace zákazníků - Údržba studia - Obsluha rezervačního systému - Asistování lektorkám - V případě zájmu vedení kroužku Požadavky: - Středoškolské vzdělaní s maturitou a vyšší - Administrativní činnost - Předchozí praxe s práci s lidmi a dětmi výhodou - Chuť učit se nové věci, organizační schopnosti - Zvládání sociálních sítí a základy Wordu, Excelu, obsluha počítače - Spolehlivost, komunikativnost Nabízíme: - Odpovídající finanční ohodnocení. - Práci v příjemném prostředí v malém kolektivu. - Nástup březen-duben 2024 - 15-20 hod. týdně, dle domluvy - Směny dopolední odpolední dle domluvy Místo pracoviště: Liberec Měsíční mzda: 8.500,- až 10.500, - Kč Pracovní smlouva Stručný životopis s fotografií a motivační dopis zasílejte na

Nástup:01.03.2024 -
Mzda:8 500 - 10 500 Kč/měs.
Počet míst:1
Úvazek:Zkrácený
vzdělání:Středoškolské

Lokalita:Liberec