Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Liberec >>

Technická podpora prodeje - mzda až 50 000 Kč, vhodné i pro absolventy!

Bavilo by Vás zpracování dokumentace pro nabídky, jste absolvent s technickým vzděláním? Nebo již máte zkušenosti v oblasti technického zařízení budov? Nastoupit můžete ihned!

Náplň práce:

- Příprava technických návrhů vzduchotechnických jednotek
- Komunikace s obchodními partnery, konzultanty a projektanty ohledně jednotlivých obchodních případů
- Technická podpora obchodního týmu
- Spolupráce na vytváření obchodně - technických materiálů
- Korekce překladů
- Příprava a účast na školeních pro projektanty a zákazníky

- Minimálně SŠ vzdělání technického směru
- Schopnost naslouchat, ale i aktivně komunikovat
- Ochota učit se novým věcem
- Znalost anglického jazyka pro pochopení technického textu, porozumění školení a základní komunikaci
- Znalost českého jazyka na komunikativní úrovni

- Kompletní zaškolení v oblasti návrhu vzduchotechnických systémů
- Technický růst a kariérní růst, odborná školení, semináře
- Flexibilní pracovní doba, možnost částečné práce z domova
- Finanční ohodnocení dle zkušeností a pracovního nasazení
- Služební telefon i notebook
- Další firemní benefity

Mzda:25 000 - 50 000 Kč/měs.
Úvazek:Plný
Vhodné i pro:Absolventi
vzdělání:Středoškolské

Lokalita:Liberec