Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Liberec >>

Hledáme JUNIOR/KU - Konstruktér/ka dopravní a manipulační techniky - Liberec

Jste zapálení do vývoje kompletních strojů a týmová spolupráce je pro Vás samozřejmostí? Máte chuť podílet se na plnohodnotných zakázkách od přípravy konceptu, detailního řešení konstrukčních celků, až po přípravu podkladů pro výrobu prototypů a sériových dílů? Toleranční analýzy a optimalizace pro Vás nejsou jen pojmem ve slovníku?

NÁPLŇ PRÁCE:
Vývoj kompletních strojů se spalovacím i elektrickým motorem, od nosného rámu, přes pohon, zvedací prvky s hydraulickým náhonem, až po pracoviště řidiče a celkový design produktu. Týmová spolupráce od přípravy konceptu, detailního řešení konstrukčních celků, až po přípravu podkladů pro výrobu prototypů a sériových dílů. Orientační pevnostní výpočty, toleranční analýzy, optimalizace a aktivní účast na rozvoji týmu jsou rovněž součástí práce konstruktéra.

Úzké napojení celého týmu na vývojová a výrobní centra našeho zákazníka v Německu a v Čechách nám umožňuje nabídnout opravdu zajímavé úlohy, při jejichž řešení přímo čerpáme ze špičkového know-how našich partnerů v Německu.

ČÍM NÁS OSLOVÍTE?

Ukončeným SŠ nebo VŠ vzdělání technického směru (nejlépe se zaměřením na konstrukci)
Jste ostřílený profesionál i čerstvý nováček bez praxe
Máte zájem podílet se na náročných vývojových a konstrukčních úlohách
Baví vás spolupráce v týmu, ale nevadí Vám vyřešit samostatně úlohu
Komunikovat německy se nebojíte, což naši zákazníci ocení, ale i angličtina se hodí
Znáte 2D/3D CAD systémy (CREO, Catia V5, NX), stačí i okrajově

ČÍM OSLOVÍME MY VÁS?

Předáme Vám unikátní know-how, podpořené léty zkušeností
Poskytneme kompletní zázemí pro zaškolení
Máme zavedenou flexibilní pracovní dobu (pevné jádro: po - čt 9:30 - 15:00, pá 9.30 - 13:00)
Když se Vám bude dařit, odměna Vás nemine
Někdy je potřeba si odpočinout: 5 týdnů dovolené a vybírání náhradního volna je samozřejmostí
Dáme Vám prostor rozvíjet se v mnoha oblastech jak osobnostně, tak profesně
Talent umíme ocenit, osobnostní i profesní růst Vám zaručíme
Cafeterie - individuální benefitní systém, kde si každý nastaví své benefity na míru ve výši 12.000 Kč/rok (lze využít na penzijní/životní pojištění, dovolenou, ve zdravotnictví, na volnočasové aktivity aj.)

Mzda:Dle domluvy
Počet míst:2
Úvazek:Plný, Zkrácený
Vhodné i pro:Absolventi
vzdělání:Středoškolské

Lokalita:Liberec