Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Ústí nad Orlicí >>

Do naší pobočky hledáme někoho, kdo:

- rád komunikuje s lidmi, je upovídaný a pro úsměv nejde daleko
- chce ovlivnit svou mzdu a nespokojí se jen se základem
- se chce naučit něco nového
- dává přednost hledání řešení před slovy: "To nejde."
- si chce v novém kolektivu najít přátele a je pro každou srandu
- nebojí se zodpovědnosti a výzev, někoho kdo se chce posunout zase dál

Náplň práce a odpovědnosti:

prodej a doplňování zboží, úklid pracoviště
účast na inventurách

úsměv a dobrou náladu
týmového ducha a obchodního ducha
školení SAZKA výhodou
zkušenosti s prodejem výhodou

hlavní pracovní poměr, možnost i na zkrácený úvazek, nebo DPP
vhodné i pro studenty nebo 55 let a více
příspěvek na dovolenou, kulturu, zdraví a vzdělávání 6000 Kč
příspěvek na stravování 120,-/den, poměrnou částkou přímo do mzdy
5 dnů dovolené navíc
motivační systém odměňování a hodnocení výkonu
zázemí prosperující České společnosti, která působí na trhu již 30 let

Mzda:23 000 - 26 000 Kč/měs.
Počet míst:1
Úvazek:Plný, Zkrácený
Vhodné i pro:Absolventi, Důchodce, MD
vzdělání:Vyučen

Lokalita:Lanškroun