Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Kutná Hora >>

Strážný, vrátný

Náplň práce: - Ostraha objektu - Kontrola vstupů a vjezdů do objektů - Pochůzková činnost - Zápisy do evidenčních knih - Směnný provoz Požadujeme: - Výpis z rejstříku trestů - Spolehlivost a flexibilitu - Certifikát strážný č.68-008-E výhodou, ne podmínkou - Vhodné pro OZP Nabízíme: - Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodlužování - Zázemí stabilní firmy - Odměny pro vynikající pracovníky - Možnost získání certifikátu strážný č. 68-008-E - Pravidelná školení - Příplatky za služby v sobotu, neděli, svátky a noční V případě zájmu pište na uvedený email, nebo volejte v Po - Pá 8-14hodin.

Nástup:14.03.2024 -
Mzda:124 Kč/hod.
Počet míst:1
Úvazek:Zkrácený
vzdělání:Základní

Lokalita:Kutná Hora