nákupčí

Máš velkou šanci
Odpověz mezi prvními

PRACOVIŠTĚ Kroměříž
- Pracovní náplň: vyhledávání úspor a optimalizace nákupních procesů, koordinace procesu vyhledávání nových dodavatelů, vyjednávání o cenách s dodavateli, udržování a posilování vztahu s dodavateli, vyhledávání vhodných dodavatelů, organizace a řízení poptávkových řízení, analýzy nabídek, výběr dodavatele a realizace nákupu, sledování tržních trendů a podmínek, provádění cenových analýz již nakupovaných komodit, optimalizace nákladů a monitoring rizik spojených s nákupním procesem, hledání alternativních dodavatelů a úspor, samostatné vedení obchodních jednání, výběrových řízení a poptávek, samostatné dojednávání podmínek smluv s dodavateli, projednávání a uzavírání smluvních vztahů s dodavateli
- Požadavky: SŠ/VŠ vzdělání, znalost práce na PC (MS Office), řidičský průkaz skupiny B, dobrá znalost anglického jazyka - další jazyky výhodou, analytické myšlení, dobré organizační a komunikační schopnosti, komunikativnost, zodpovědnost, samostatnost a zdravé sebevědomí, zájem o osobní rozvoj a chuť pracovat
- Výhodou: zkušenost s prací v automobilovém průmyslu, znalost nákupu komodit
- Společnost nabízí: HM dle znalostí, zkušeností + variabilní složka mzdy do výše 20%, 5 týdnů dovolené, služební telefon / notebook, stravování v areálu společnosti (příspěvek zaměstnavatele na stravu), možnost bezplatného využití rekreačního areálu Haná, příspěvek na penzijní připojištění, 13. plat dle hospodářského výsledku firmy, prostor pro vlastní inovaci a nápady
- Kontakt osobně na pracovišti (profesní životopis s sebou) nebo telefonicky v době Po-Pá 8:00-14:00 hod. (paní Slavíková, tel.:,, příp. své písemné nabídky s profesním životopisem posílejte na e-mail:

pracoviště:Kroměříž, Kroměříž
Nástup:01.07.2024 -
Mzda:24 100 - 27 000 Kč/měs.
Úvazek:Plný
vzdělání:Středoškolské

Firma:MAGNETON a.s. (Úřad práce)
Lokalita:Kroměříž