OBSLUHA TAVÍRNY TUKŮ

Máš velkou šanci
Odpověz mezi prvními

Nástup ihned. Osobní kontakt po telefonické domluvě - Michal Skopalík, tel., e-mail:

Pracovní doba na HPP Po-Pa 14:00 - 22:00 hod, případně i zkrácený pracovní úvazek, u DPP a DPČ lze dle vzájemné domluvy odpolední, noční, případně víkendy.

Náplň práce: práce v teplém provozu (nad +20°C) na tavírně - příprava tuků pro tavení a tavení tuků

Požadujeme: PODMÍNKOU dobrý zdravotní stav, fyzicky náročnější práce (zvedání břemen 20 kg), samostatnost, zodpovědnost, flexibilita.

Nabízíme: hodinová mzda 150 Kč + prémie, stabilní práce ve výborném kolektivu, pracovní poměr na dobu neurčitou, měsíční a mimořádné půlroční prémie, volnočasová benefitní karta, příspěvek na stravování ve výši 116 Kč za každý odpracovaný den

pracoviště:Kostelec na Hané, Kostelec na Hané
Nástup:01.05.2024 -
Mzda:150 Kč/hod.
Úvazek:Plný
vzdělání:Základní

Firma:MAKOVEC a.s. (Úřad práce)
Lokalita:Kostelec na Hané