Fajn Brigády

„Od 1. brigády k práci snů"

HLEDÁM
BRIGÁDNÍKY
ZDARMA
 
Nabídka již není aktivní.

 

Další nabídky z okresu Kroměříž >>

 

 

Nabídka z portálu www.fajn-brigady.cz

<< Zpět

Asistent/ka marketingu ve firmě s přírodní kosmetikou

více o nabídce >>

Hledáme marketingového nadšence do přírodní kosmetiky, který nám pomůže v marketingovém oddělení.

Náplní práce bude asistence v plánování a v tvorbě. Úzká spolupráce s grafikem a dalšími členy marketingového týmu, představení a uvedení novinek na trh, tvorba tiskových zpráv, produktových článků, mailingů, editace webových stránek po obsahové stránce. Dále správa sociálních sítí.. Hledání nových možností a kanálů pro komunikaci naší značky a výrobků.

Požadujeme alespoň mírnou znalost anglického jazyka, zvládnout vyhodnotit úspěšnost postu z hlediska sociálních sítí, orientovat se v SEO při psaní textů. Dále požadujeme alespoň základní znalost PPC kampaní, umění psát texty, které dávají smysl a baví čtenáře.

Výhodou je vysoké osobní nasazení, týmový hráč, odolnost vůči stresu a zátěži, dále organizovanost, zodpovědnost, pečlivost.

Nabízíme možnost učit se novým věcem, rozvíjet se a profesně růst, flexibilní pracovní dobu, možnost účastnit se na mezinárodních trzích, profesionálně vybavené pracoviště, přístup do vzdělávací platformy Seduo. Dále slevy na firemní produkty za zvýhodněnou cenu a každodenní zdravé wellnes obědy ve firemní restauraci zdarma.


Mzda:21000 - 35000 Kč/měs.
Počet míst:1
Úvazek:Plný
Vhodné i pro:Absolventi, OSVČ
vzdělání:Vyučen

Lokalita:Koryčany
ID inzerátu: 4407756     Vloženo: 30.05.2023
a link
Provozovatel portálu
RYXOO UNIVERSAL s.r.o.
Janová 216
755 01
© Copyright 2023
Fajn-brigady.cz - denně aktuální
nabídka brigád z celé ČR i zahraničí