Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Nový Jičín >>

Operátor/ka ve výrobě v Kopřivnici!

Hledáte práci? My ji pro vás máme! Výroba v automotive se opět rozjíždí, tak neváhejte a nastupte k nám! Čeká vás mzda až 25 000 Kč, svozy zdarma nebo příspěvek na vlastní dopravu, skvělé obědy za 25 Kč, nebo třeba fyzioterapie a moderní čisté prostředí.

Co Vás čeká?
Práce v moderním, čistém a příjemném prostředí výrobní společnosti vyrábějící komponenty pro takové automobilky jako je Audi, Volvo, BMW nebo Mercedes.

Předchozí zkušenosti nejsou třeba, rádi vás vše naučíme. Zkušenosti z výroby už máte? Pak vám nabídneme nástup do kmene společnosti.

Hledáme spolehlivé a zodpovědné pracovníky, kteří jsou ochotní pracovat ve směnném provozu. (3 směny - ranní, odpolední, noční)

- měsíční hrubou mzdu až 25 000 Kč (mzda s příplatky)
- odměnu před dovolenou a před Vánoci 15 000 Kč navíc
- podíl na hospodářském výsledku
- příspěvek na vlastní dopravu až 1 125 Kč
- svozovou dopravu zdarma ze směru (Rožnov p R., Frenštát p. R., Nový Jičín, Příbor)
- dotované obědy za 25 Kč (polévka, hl. jídlo, salát)

Rádi cvičíte a necháváte se rozmazlovat? Potom můžete využít cvičení jógy, spirální stabilizace za zvýhodněné ceny nebo bezplatně navštívit našeho fyzioterapeuta.

Jak se přihlásit?

Zaujala Vás nabídka?
Pak klikněte na tlačítko "odpovědět". Budeme vás kontaktovat. Těšíme se na vás!

Mzda:25 000 Kč/měs.
Počet míst:20 a více
Úvazek:Plný
Vhodné i pro:Absolventi
vzdělání:Základní

Lokalita:Kopřivnice