Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Nový Jičín >>

Vydělej si u nás v Kopřivnici až 100 tisíc Kč za 3 měsíce!

Hledáte dlouhodobou práci nebo jen výdělek na pár měsíců? Pojďte do výroby v Kopřivnici! Nabízíme práci v moderní automotive společnosti, která je pro svou stabilitu a přístup k zaměstnancům pravidelně hodnocena jako nejlepší zaměstnavatel v regionu. Vyděláte si až 100 000 Kč za první 3 měsíce a získáte spoustu výhod navíc! Nabídneme vám svozovou dopravu zdarma nebo příspěvek na dojíždění po vlastní ose. Tak neváhejte a dejte nám o sobě vědět. Volná místa se rychle plní!

Doporučte své známé a získejte odměnu 5 000 Kč za doporučení každého z nich!

Co Vás čeká?
Práce v moderním, čistém a příjemném prostředí výrobní společnosti vyrábějící komponenty pro takové automobilky jako je Audi, Volvo, BMW nebo Mercedes.

Hledáme spolehlivé a zodpovědné pracovníky, kteří jsou ochotní pracovat ve směnném provozu. Předchozí zkušenosti nejsou třeba, rádi vás vše naučíme. Zkušenosti z výroby už máte? Pak vám nabídneme nástup do kmene společnosti.

- měsíční výdělek až 33 000 Kč, který zahrnuje základní mzdu, příplatky, náborový příspěvek vyplácený při dobré docházce v prvních třech měsících od nástupu + nadstandardní odměny za přesčasové směny
- odměnu před dovolenou a před Vánoci 15 000 Kč navíc
- podíl na hospodářském výsledku
- svozovou dopravu zdarma nebo příspěvek na vlastní dopravu
- dotované obědy za 25 Kč (polévka, hl. jídlo, salát)
- týden dovolené navíc
- odměna za doporučení 5 000 Kč

Jak se přihlásit?
Pokud vás tato nabídka práce zaujala, klikněte na tlačítko odpovědět&quot;. Jakmile dostanu vaši odpověď, budu informovat o dalším průběhu.
Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.
Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.

Mzda:25 000 Kč/měs.
Počet míst:20 a více
Úvazek:Plný
Vhodné i pro:Absolventi
vzdělání:Základní

Lokalita:Kopřivnice